Forza! is blij met Schiphol in onze gemeente

Forza! is blij met Schiphol in onze gemeente, het zorgt niet alleen voor heel veel economische dynamiek maar zorgt ook voor heel veel banen in onze gemeente en omgeving. Forza! vindt ook dat Schiphol best mag groeien zolang de veiligheid maar niet in het geding komt.
Forza! heeft er geen probleem mee als het aantal vluchten op Schiphol naar 600.000 vluchten maar wel op voorwaarde dat de veiligheidsadviezen van de onderzoeksraad voor de veiligheid zijn opgevolgd.

Uitbreiding van Schiphol is niet oneindig beseft ook Forza! Uitbreiding van Schiphol op zee is een goed alternatief.

Forza! vindt het geen goede zaak dat de parkeerkosten op Schiphol zo hoog zijn en vraagt het college wat zij hier aan gaan doen. Schiphol heeft geen enkele concurrentie mbt parkeren. Het resultaat is dat passagiers veel geld kwijt zijn aan het parkeren op Schiphol.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.